Вы здесь

Munken для унікальних проектів

Munken для унікальних проектів

Друзі, сьогодні ділимося надзвичайною історією.

Поставляючи в Україну нестандартні папери для створення поліграфічних продуктів преміум класу, ми спілкуємося не лише з друкарнями, а й з агенціями, авторами, художниками, ілюстраторами. Так, минулого року ми натрапили на інформацію про цікавезний проект Устини Лукащук Harbuz, який на той момент збирав фінансування спільнокоштом

Насправді, ідея яскравого і наповненого живим актуальним матеріалом українського дитячого журнала нас вразила. І виникла думка - на якому ж папері буде надруковане таке потрібне нашим малюкам видання?

Є бажання? Починаймо діяти!

Хепі-енд історії - друк на шведському папері Munken by Arctic Paper. І, звичайно, ми цим пишаємося. Нижче коментар @Harbuz про видання.

«Ми створили harbuz для того, аби в сферу цифрових медіа кожен мав змогу торкнутись до теплого паперу і отримати його енергію - від маленького до великого. Ми не створюємо вікових рамок! Ми хочемо, аби в Україні цих рамок меншало. Аби з дітками розмовляли на цікаві теми, обговорювали ілюстрації, разом розпаковували журнал з конверту, проводили цікаво час.

harbuz - це зміни. Це нова форма спілкування і подачі, інший спосіб народження та мета - дозволити кожному бути собою!»

Придбайте дитині гарний журнал і розкажіть історію про те, як мрії збуваються - варто лише захотіти.

@harbuz 
@munken by Arctic paper