Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn | ИАС

Вы здесь

Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn

Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn

Друзі, сьогодні наші представники Вікторія Степаненко та Юлія Афанасенко відвідали фабрику Arctic Paper Kostrzhyn, на якій з 1950 року виготовляють офсетний папір Amber.

Протягом інформативних презентацій від продакт-менеджерів та технолога виробництва дізналися, які зміни відбулися на фабриці за останні 3-5 років. Інвестиції в розвиток дали змогу забезпечувати виробництво власним опаленням.

Фабрика значно збільшила площу складських приміщень - готовий до відвантаження папір вражає розмаїттям і, звичайно, кількістю.

Асортимент паперу розширився - як тільки в Україні з’являться перші машини high speed inkjet друку - одразу зможемо запропонувати друкарям офсетний папір Amber Highway. Доречі, лідерами з придбання такого паперу зараз є Великобританія, Німеччина, Франція і Польща.

Amber Preprint стає ближчим до виробників медичних інструкцій та бланків - відтепер можливо замовити граматуру 60 г/м2 в аркушах та рулонах.

А ще - тепер доступне постачання паперу Amber Graphic та Preprint в зручних форматах для цифрового друку (32*45).

І ще низка комерційних та професійних фактів, якими ми готові ділитися з вами. Маєте питання щодо технічних моментів, цін або спеціальних умов постачання - телефонуйте вже зараз.

Далі буде...