Ви є тут

Папір, який не містить оптичних відбілювачів (OBA-free).

Munken

Маєте вибагливих клієнтів? На щастя, ми теж. Бо саме найвибагливіші партнери та замовники сприяють нашому розвитку. А також позитивно впливають на цілеспрямоване розширення товарного асортименту.

Сьогодні ода захисту поліграфічної продукції від підробок ...але не поліграфічними методами. Сучасні технології дозволяють зараз виготовляти продукцію з декількома рівнями захисту. Однак захист можливий і за умов використання особливого паперу. Папір блоку або фірмові бланки, чеки, дозвільні та банківські документи, дипломи та сертифікати - лише стислий перелік продукції з паперу, який не містить оптичних відбілювачів (OBA-free).

Зазвичай цей папір тонований в масі без додавання ОВА, має кремовий відтінок, не світиться при дії ультрафіолетових променів, на перший погляд мало чим відрізняється від звичайного паперу, але уявляє собою перший ступінь захисту майбутнього продукту або документу.

Звичайно, ці сорти є в нашому асортименті. Завжди в наявності на складі, в аркушах і рулонах - звертайтеся за консультацією. З радістю поділимося з вами досвідом, допоможемо обрати серед декількох сортів паперу Munken by Arctic Paper або #arctic_volume_ivory