Ви є тут

Чому квіти в крафт-папері - це гарно?

цветочная крафт-бумага

Флористика стрімко розвивається, змінюються тренди і стилістика сучасних букетів.

Зайва мішура і нагромадження деталей змінилося мінімалізмом і вишуканістю квіткових ансамблів, а поліетиленова обгортка - крафт-папером для квітів.

Особливості флористичного крафт паперу

Крафт-папір добре всім відомий за фільмами, де дівчата випурхували з бутиків з пакетами, в яких були загорнуті покупки. Сучасні пакети з паперу типу крафт стали більш суворими, з роздрукованими на них фірмовими логотипами. Цей матеріал дуже затребуваний в наші дні через свої унікальні характеристики:

  1. Екологічність. Обгортковий папір крафт швидко розкладається в природі, не виділяючи будь-яких шкідливих речовин. Його легко спалити без нанесення шкоди екології. Але самою важливою властивістю є можливість її переробки та повторного використання.
  2. Міцність. "Крафт" в перекладі з німецької означає "фортеця, сила". Цей матеріал досить щільний, щоб витримувати серйозні навантаження, а також стійкий до води.
  3. Повітропроникність. Дана властивість дуже важлива, як для продуктів, так і для рослин. Папір крафт для букетів дозволяє квітам довше залишатися свіжими.
  4. Зовнішній вигляд. Матеріал виглядає дуже привабливо і природно. Існують різні кольори крафт-паперу, від чорного і білого до всіх кольорів веселки, а також з різноманітними малюнками і розфарбуванням. Якщо його зім'яти, він не тільки не втратить краси, а й буде набувати стильну текстуру.
  5. Прийнятна ціна. Промислове масштабне виробництво дозволило здешевити його вартість і зробити доступним для всіх.

Чому крафт папір для упаковки квітів став трендом?

Сучасна флористика об'єднала в собі досягнення різних історичних шкіл складання букетів: від стародавньої науки ікебани до пишності композицій Медічі. Мистецтво стало настільки досконалим, що тепер на перше місце виходять не додаткові елементи оформлення, що приховують недоліки букета, а безпосередньо самі квіти і вміння флориста.

Упаковка повинна не відтіняти красу букета, а підкреслювати її та виконувати свої прямі функції: захищати від зовнішніх чинників - вітру, механічних впливів і т.д. Крафт-папір ідеально підходить для цих цілей. Його текстура гармонує з будь-якими квітами, від польових ромашок до королівських троянд. Якщо ж необхідно додати декоративні елементи, то папір крафт може послужити прекрасним нейтральним фоном і основою для їх закріплення в композиції.