Ви є тут

Чим відрізняється крейдований картон від некрейдованого

Картон - це міцний, дешевий пакувальний матеріал. Його отримують в процесі переробки деревної тріски, макулатури і целюлози. Якщо бути точним, то для виробництва картону використовують відходи переробок. Матеріал виходить коричневого кольору, чимось схожий на крафт. Буває різної щільності.

Крейдований картон - папір, який зазнав процесу крейдування (додатковий захист). Ви всі його бачили - це тонкий, білий шар, немов покриття з плівки. Така обробка надає безліч переваг і суттєві відмінності в практичності паперу.

Що таке крейдований картон

Картон після крейдування стає абсолютно гладким, набуває гарний білий колір. Особливий склад, яким покривають картон складається з каоліну (білої глини), клею, пластифікаторів. Такий картон має глянсовий відблиск. Його використовують для виготовлення упаковок:

  • продукції косметології;
  • парфумерії;
  • тютюнових виробів;
  • каш/круп;
  • паків для соків;
  • харчова тара й ін.

Білий крейдований картон має багато переваг. Його можна фарбувати в будь-який колір, наносити друк, тиснення. Крейдування робить картон вологовідштовхуючим. Сьогодні більшість виробничих упаковок виготовляють з такого картонного паперу.

Упаковка із крейдованого картону виглядає досить яскраво, цікаво. Вона вигідно виділяється на тлі звичайної паперової тари. Використовують навіть крейдований картон для візиток. Вони не затираються, приємні на дотик. Вартість його трохи вище, ніж звичайного. Але ж проста картонна упаковка менш практична, більше схильна до пошкоджень, дії вологи і перепадів температур.

Відмінності картону крейдованого від некрейдованого

Крім явно виражених зовнішніх відмінностей, таких як колір, текстура, є ще й експлуатаційні показники. На крейдованому картонному папері будь-яка термопечатка буде виглядати сіро, чорнило попливуть. Простий картон має шорстку текстуру, вбирає вологу і легко брудниться. Крейдований ж досить протерти спиртовою серветкою, щоб усунути забруднення від фломастера, ручки і т.д.

Некрейдований картон на відміну від звичайного не пропускає повітря. А це означає, що перевозити харчові продукти в ньому не можна. Некрейдований папір відмінно пропускає повітря і може використовуватися в якості додаткової тари (щоб не пошкодити заводську упаковку). Звичайний пакувальний картон дешевший за собівартістю і використовується частіше для безпечного транспортування, але для брендингу він не підходить.

Переваги співпраці з Промпостачсервіс

Промпостачсервіс гарантує поставку якісного картону та інших видів паперової упаковки. Матеріали від відомих виробників, доступні ціни та доставка по всій країні - лише мала частина переваг нашої організації. Прийом і обробка замовлень здійснюється щодня. Більш детальну інформацію завжди можна дізнатися на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону.