Ви є тут

Корисна інформація про паперові подарункові пакети

Подарунок, упакований в спеціальний папір, завжди викликає більше захоплення. Немає людини, яка б не мріяла отримати на свято гарно запакований подарунок. Саме настрій свята задає пакувальний папір, його гарний принт. Сьогодні є тисячі варіантів дизайнів його: для чоловіків, жінок, дітей, приурочених до конкретних свят, дизайнерських та т.д. Презентація сюрпризу в такому папері практична.

Подарункова упаковка міцна, захистить презент від вологи, пошкоджень різного роду. Також можна укласти презент в гарний подарунковий пакет.

Особливості створення подарункових пакетів

Пакет подарунковий паперовий зручний при перенесенні сюрпризу. І щоб виріб «радував око», виробник повинен ретельно поставитися до всіх етапів його створення:

  1. Вибір матеріалу - пакет повинен бути зносостійким, практичним з надійними ручками і дном. Чи не маловажно вибирати екологічно безпечні матеріали.
  2. Дизайн - від привабливості і зовнішнього вигляду паперу залежить попит на нього. Необхідно постійно розбиратися в трендах, в актуальних принтах і колірних поєднаннях.
  3. Створення шаблону, проектування - допоможе мінімізувати витрати, сприяє оптимізації виробничого процесу.
  4. Виробництво і фінішні роботи - сортування пакетів за їх видами, розмірами, параметрами.

Пакет подарунковий паперовий може бути виготовлений з крафтового паперу або крейдованого картону. Сучасні методи друку дозволяють створювати красиві голографічні візерунки, фарбувати папір в нестандартні кольори (срібло, золото, металік й ін.). Дуже важлива якість ручок в пакетах. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів:

  • стрічки;
  • джгути;
  • шпагат;
  • ланцюжок і ін.

Пакет подарунковий паперовий може бути з люверсами - така упаковка набагато міцніше. Ручки будуть надійніше зафіксовані, що відмінно підходить для важких предметів і речей.

Пакувальний папір крафт - високо цінується за свою екологічність. Цей варіант упаковки подарунків використовують багато косметичних еко-брендів. Крафтовий пакет відмінно підійде для чоловічих подарунків. Крафтовий картон/папір для подарунків можуть бути як коричневого, так і білого кольору. На будь-який з матеріалів можна нанести термопечатку.

Переваги співпраці з «Промпостачсервіс»

Компанія «Промпостачсервіс» забезпечує пакувальним матеріалом різні підприємства і організації. По Україні можлива доставка товарів Новою Поштою. Папір для пакування подарунків й інші матеріали завжди доступні до замовлення. Відправка замовлень проходить миттєво, ви отримаєте чек при покупці, необхідну документацію (сертифікати). Весь товар перевіряється перед відвантаженням. Більш детальну інформацію можете дізнатися, зателефонувавши за контактним номером телефону. Каталог продукції вказано на сайті.