Ви є тут

Креативний обгортковий папір

бумага для упаковки подарков

Пакувальний папір в наш час переживає друге народження. Будучи одним з найбільш затребуваних матеріалів в минулих століттях, він на деякий час поступився пальмою першості поліетилену, але XXI століття стало періодом його нового тріумфу.

Головними причинами цього стали екологічні проблеми сучасного суспільства і здешевлення процесу його виробництва.

Як виготовляється папір для упаковки?

Для його виготовлення можуть використовуватися груба деревина, харчовий пергамент, різні види крафт-паперу та вторинна сировина. Підготовлена ​​рідка однорідна целюлозна маса прокочується на спеціальних верстатах, висушується і, в залежності від типу паперу, що виготовляється, просочується парафіном, відбілюється, ущільнюється.

Одним з головних переваг обгорткового паперу є його абсолютна екологічність. Поліетиленові пакети розкладаються в природі сотні років і виділяють токсичні речовини. На жаль, більш популярні пакети, які здатні біологічно розкладатися, дуже дорогі у виготовленні. Папір обгортковий повністю розпадається в найкоротші терміни і не містить шкідливих компонентів. Також він широко використовується як сировина для переробки та повторного виготовлення паперу та інших видів матеріалу. Навіть просто його спалювання завдає на порядок меньше шкоди екології, ніж утилізація поліетиленових пакетів.

Матеріал на всі випадки життя

Важко назвати галузь, де не використовується обгортковий папір. Як випливає з назви, його головне призначення служити пакувальним матеріалом для чого-небудь. Ним обертають технічні вироби і медичні препарати, з нього виготовляють пакети для продуктів і тваринних жирів. Це папір для упаковки посилок і квітів, подарунків та речей. Його широко використовують комерційні компанії для маркетингу, рекламуючи свою продукцію, загортають у папір з логотипами. Це ідеальний матеріал для hand-made виробів, творчості та креативних інсталяцій.

Обгортковий папір - це матеріал майбутнього, який буде ще довго вірно служити людству і берегти природу Землі.

Потрібен папір для упаковки? Тоді вам до нас

"Промпостачсервіс" - це найбільший асортимент різних видів обгорткового паперу за найвигіднішими цінами. Ми постаралися задовольнити найрізноманітніші потреби наших клієнтів і врахували максимум їх побажань. Компанія пропонує:

  1. Папір для різних галузей: медичний, харчовий, крафтовий, подарунковий, щільний пакувальний папір для промисловості і торгівлі, і т.д.
  2. Реалізацію будь-якого обсягу матеріалу, від невеликого замовлення для приватних потреб, до паперу пакувального оптом в промисловому масштабі.
  3. Зручну фасовку. Пакувальний папір в рулонах підходить для виготовлення продуктових і фірмових пакетів, поштових, промислових, торгових компаній. Листовий папір обгортковий може служити для індивідуальних замовлень або як готовий пакувальний матеріал для продуктових мереж, магазинів подарунків і квітів. Наші клієнти завжди знайдуть для себе ідеальне рішення.

"Промпостачсервіс" - все розмаїття пакувального паперу для будь-яких цілей!