Ви є тут

Міжнародний день без паперу

Міжнародний день без паперу #деньбезпаперу #daywithoutpaper

Сьогодні Міжнародний день без паперу.

«Навчимося використовувати папір раціонально!» — така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії, яка проходить кожен четвертий четвер жовтня по всьому світу.

В цей день провідні компанії з різних областей економіки об'єднуються для того, щоб поділитися особистим досвідом скорочення нераціональних витрат паперу і провести власні акції підтримки. Мета Міжнародного дня без паперу (World Paper Free Day) — показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести вклад у збереження природних ресурсів.

Унікальність акції в тому, що вона приносить користь не тільки природі, але й бізнесу. Використання технологій електронного документообігу, оптимізація бізнес-процесів в компаніях дозволяють організаціям поступово скорочувати витрати на друк, зберігання і транспортування паперу.

В той же час, за даними Асоціації з питань Управління інформації та зображень (Association for Information and Image Management, AIIM), економія або переробка тонни паперу дозволяє «врятувати» 17 дерев, 26000 літрів води, 3 кубічних метра землі, 240 літрів пального і 4000 кВт / год електрики.

Однак тенденції світового споживання паперу говорять про те, що необхідні колективні заходи щодо залучення уваги до проблеми. За останні 20 років витрату паперу збільшився приблизно на 26%.

Очевидно, що повна відмова від паперових документів є недосяжною і непотрібною. Але, використовуючи сучасні технології в галузі ІТ та управління інформацією, можна домогтися вагомого внеску в економію ресурсів, як на рівні компанії (держави), так і в практиці кожної окремої людини.

Міжнародний день без паперу — це відмінний привід поділитися досвідом у використанні безпаперових технологій і розповісти іншим, про те, як можна вносити щоденний посильний внесок у захист екології з користю для бізнесу та життя.

З власного досвіду зазначимо, що офіси, склади та виробнича ділянка Промпостачсервіс / Promsnabservis дбають про скорочення використання офісного паперу. Для роздруку не досить важливої інформації використовуємо спеціальний принтер, який друкує на зворотньому боці задрукованого паперу, щомісяця акумулюємо залишки використаного офісного паперу, преси та виробів з паперу та відправляємо на виробництво, де маємо спеціальний макулатурний прес. А вже потім залишки паперу на виробництві регулярно пресуємо та здаємо до макулатури, з якої паперові комбінати Харківського регіону згодом виробляють бюджетні сорти паперу.

Для того, щоб підтримати Міжнародний день без паперу, компаніям достатньо розповісти про свій досвід партнерам, клієнтам, співробітникам через власні інформаційні ресурси, ЗМІ, офіційну групу Дня без паперу в соціальних мережах. Підтримати акцію може також будь-яка людина, розповівши про свій особистий досвід через соціальні засоби комунікації за допомогою хештегу #деньбезпаперу.

#daywithoutpaper
#деньбезпаперу