Ви є тут

Незмінний елемент в оформленні будь-якого презенту - пакувальний папір

бумага для упаковки товара

Щоб зробити подарунок барвистим і ефектним, а букет стильним та яскравим, слід купити пакувальний папір відповідних кольорів і текстури. Які ж види цього матеріалу бувають і для чого використовуються?

Сучасна промисловість пропонує споживачам величезну кількість видів обгорткового паперу для самих різних цілей.

Що вибрати - білий або кольоровий, жорсткий або м'який обгортковий папір?

Подарувати квіти або принести продукти додому, обгорнути посилку або законсервувати зимові шини на літо - для кожної справи є свій тип пакувального паперу. У побуті найбільш поширений саме крафтовий обгортковий папір, що служить для додання стильного вигляду презенту. За кордоном взагалі не прийнято щось дарувати, заздалегідь не упакувавши. І не важливо, що сам сюрприз може бути дуже скромним. Головне - упаковка, відповідна приводу і статусу обдаровуваного.

Відповідний матеріал слід вибирати за якістю, щільністю та кольором. Для велосипеда можна сміливо використовувати технічний пакувальний папір низької якості, проте коробочка з ювелірним виробом явно потребує пергамент екстра-класу. Для картини потрібна щільний коричневий пакувальний папір, а для квітів цілком прийнятний тонкий матеріал з візерунками. Також слід розуміти, хто отримує подарунок. Однотонний пакувальний папір підійде для чоловіків, а для жінок кольоровий стане ідеальним варіантом. Якщо ви йдете в гості з пляшкою шампанського, то папір для упаковки продуктів не викличе здивування, але якщо презентом буде плюшевий ведмедик, то він повинен постати перед дитиною всіма барвистими і яскравими кольорами різнобарвного паперу.

Ще одна порада, яку можна вважати цілком розсудливою та практичною. Якщо ви отримали подарунок в оригінальному пакувальному папері, не викидайте його. Акуратно складіть і, можливо, він незабаром знадобиться і вам.

"Промпостачсервіс" - купуйте у кращих

Коли постала необхідність придбати будь-який пакувальний папір, звертайтеся до найвідомішого постачальника паперової продукції в Україні - компанії "Промпостачсервіс". Ми вже 15 років працюємо на цьому ринку і можемо зробити для вас найкращу пропозицію:

  1. Всі види пакувального паперу різних марок, щільності, кольорів і текстури.
  2. Найвигідніші ціни і різні акційні пропозиції на кожен день.
  3. Всі види формату паперу для упаковки: в рулонах, листами, паками і паллетами.
  4. Будь-які форми господарювання покупця: від приватних осіб і підприємців, до юридичних державних і муніципальних організацій.
  5. Професійні консультації та обслуговування.
  6. Оперативна доставка будь-яким зручним для клієнта способом.

"Промпостачсервіс" - ми пропонуємо вам весь наш багаторічний досвід успішної роботи на ринку паперової продукції!