Ви є тут

Новинки від Arctic Paper для індустрії упаковки: AP-Tec Flex, AP-Tec Pack, AP-Tec Liner.

Новинки от Arctic Paper для индустрии упаковки: AP-Tec Flex, AP-Tec Pack, AP-Tec Liner.

Arctic Paper продовжує радувати нас новинками - папір AP-Tec Flex, AP-Tec Pack, AP-Tec Liner для індустрії упаковки.

AP-Tec - Pack - двосторонній крейдований картон, розроблений спеціально для упаковки. Цей продукт на 100% виготовлений з первинних целюлозних волокон і сертифікований FSC і PEFC. Завдяки передовим технологіям покриття Mirroblade®, AP-Tec - Pack володіє унікальною збалансованою для друку поверхнею, яка дозволяє чітко і рівномірно наносити зображення.

AP-Tec - Pack пропонує цікаві можливості в якості пакувального матеріалу, наприклад, для виготовлення невеликих коробок, які потребують якісного друку, а також доброї технологічної та економічної ефективності (упаковка для фармацевтики, косметичних засобів, ювелірних прикрас і біжутерії). Крім того, наші клієнти друкують на AP-Tec - Pack суперобкладинки для книг, ігрові поля та картки для настільних ігор, корпоративні рекламні продукти. З технічною специфікацією паперу AP-Tec - Pack можна ознайомитися тут.

AP-Tec - Liner - це спеціальний крейдований папір, розроблений спеціально для упаковки. Він на 100% виготовлений ​​з первинних целюлозних волокон і сертифікований FSC і PEFC. Завдяки передовим технологіям покриття Mirroblade®, AP-Tec - Liner має унікальну збалансовану для друку поверхнею, яка дозволяє чітко і рівномірно наносити зображення.

AP-Tec - Liner пропонує більш доступний режим пакувального матеріалу в якості лайнера для якісного друку на гофрованому або твердому картоні. З технічною специфікацією паперу AP-Tec - Liner можна ознайомитися тут.

AP-Tec - Flex це крейдований папір, розроблений спеціально для друку упаковки флексографічним способом. Він на 100% виготовлений ​​з первинних целюлозних волокон і сертифікований FSC і PEFC. Завдяки передовій технології покриття Mirroblade®, AP-Tec - Flex має унікальну, збалансовану для друку поверхню, яка дозволяє чітко і рівномірно наносити зображення. Особливості паперу гарантують високу продуктивність і мінімізацію витрат в процесі виготовлення упаковки з цього паперу. AP-Tec - Flex пропонує більш доступний режим в якості базового матеріалу для екструзійного покриття та ламінування різноманітних варіантів гнучкої упаковки. З технічної специфікацією паперу AP-Tec - Flex можна ознайомитися тут.

Зразки цих паперів можемо відправити Вам за заявкою або надати при зустрічі в нашому офісі.