Ви є тут

Оновлення асортименту крейдованого паперу G-Range

Оновлення асортименту крейдованих паперів G-Range

Весняне оновлення не лише в заквітчаних деревах, папери теж періодично оновлюються.

Ви спитаєте - що саме цього разу?

Нові покращені властивості знайомих вам крейдованих паперів з Arctic Paper Grycksbo, розширений асортимент G-Range.

Асортимент G-Range розроблено спеціально для експертів у галузі друку, які хочуть підтримувати послідовну і виняткову якість друку для малих і великих обсягів друку.

G-PRINT - вже добре відомий вам матовий папір, який ідеально підходить для книг, журналів, брошур, каталогів, обкладинок, прямих поштових розсилок, папок, вкладишів і карт. Обробка поверхні забезпечує унікальні властивості згинання та переплітання.

G-SMOOTH - нова назва паперу G-print Smooth. Це напівматовий папір, який має більш високу непрозорість, пухкість та жорсткість у порівнянні з іншими напівматовими та матовими сортами паперу. G-SMOOTH - ідеальний для арт-буків, дитячих книжок, обкладинок, люксових журналів, директ-мейлів, брошур, папок, плакатів.

Новинка G-SNOW - це ультра-білий, чистоцелюлозний папір, який забезпечить високоякісний друк та яскраві кольори зображення. Гладенька поверхня паперу створює особливі, неймовірні відчуття. Його висока щільність забезпечує достатню жорсткість навіть при нижчій масі, дозволяючи досягати першокласних результатів у будь-якому виді друку. Крім того, папір G-SNOW має відмінні показники безперервної тиражостійкості та забезпечує незмінну якість зображення, тому під час друку не виникатиме жодних проблем, а його результати не стануть несподіванкою.

Всі позиції в достатній кількості на складах в Харкові та Києві в рулонах та аркушах. Флатуємо, перемотуємо на менші рулончики, ріжемо на формати SRA3 та інші спецформати. Все для того, щоб ваші видання були дійсно унікальними!

Афанасенко Юлія

(057) 719-45-95 доб. 231
(050) 325-84-71
 

Саєнко Ольга

(057) 719-45-95 доб. 129
(050) 402-56-65
 

www.arcticpaper.com/ua/Start/G