Ви є тут

Особливості сучасного пакувального паперу

За мірками історії пройшло зовсім небагато часу, і папір, з дорогого і недоступного багатьом предмета розкоші, перетворилася в звичайний матеріал, який використовується кожен день. Важко назвати сучасну галузь, де б не використовувалася паперова продукція.

Кількість типів паперу обчислюється сотнями, і найпоширенішим видом цього матеріалу стала саме пакувальний папір.

Унікальний матеріал на службі людства

Сучасна цивілізація, яка займається катастрофічним екологічним станом на планеті, все більше відмовляється від застосування штучних полімерів в побуті і виробництві на користь паперу - абсолютно екологічно безпечного і швидко розкладається матеріалу без нанесення шкоди природі. Великим досягненням стала можливість створення паперу з альтернативних видів сировини - очерету, льону, волокнистих рослин і т.д.

Які властивості паперу для упаковки роблять її такою популярною для використання?

 • Великі обсяги виробництва. Сучасна промисловість випускає різні види пакувального паперу в кількості, повністю задовольняє зростаючий попит.
 • Характеристики. Різні види паперу відрізняються високими споживчими якостями - водонепроникність, погана возгораємість, діелектричність, жиро - і масловідштовхуючими властивостями.
 • Різноманітність видів. Залежно від сфери застосування папір буває вологонепроникній, харчової мікрокрепірованной, парфюмированной, металізованої та т.д.
 • Екологічність і безпека. Харчовий обгортковий папір не шкодить здоров'ю і гіпоалергенний. Матеріал екологічно чистий, безпечний для навколишнього середовища і може бути повторно використовуватися після утилізації та переробки.
 • Естетичний вигляд. Білий пакувальний папір і його кольорові аналоги виглядають набагато красивіше поліетиленових кульків.

Пакувальний папір використовується практично у всіх сферах економіки:

 1. У промисловості - для упаковки, складування і зберігання продукції використовується технічний коричневий пакувальний папір.
 2. У фармацевтиці, харчової, текстильної будівельної промисловості, і т.д.
 3. У логістиці, як матеріал для виготовлення транспортувальних коробок і підкладки, мішків і конвертів.
 4. У торгівлі - пакети і обгортковий матеріал для продуктів, на складах, в холодильниках і морозильних камерах. Кольоровий або однотонний пакувальний папір використовується для упаковки різних виробів, подарунків, квітів.
 5. Одним з найбільш ефективних рекламних інструментів в маркетингу вважається продаж товару в фірмової паперовій упаковці з логотипом компанії.

Найповніший каталог пакувального паперу кращої якості в Україні

Співпрацюючи з ТОВ «Промпостачсервіс», ви оціните всі переваги роботи з провідним українським постачальником пакувального паперу:

 • Вигідні ціни та можливість оптових знижок.
 • Найбільш великий асортимент серед всіх вітчизняних продавців.
 • Високі стандарти сервісу.
 • Швидка доставка в будь-який регіон країни, можливість самовивозу пакувального паперу в Харкові і Києві.

Партнерство з нашою компанією - це найвигідніші умови і кращий сервіс в Україні!