Ви є тут

Переваги крафт-паперу

Сьогодні більшу популярність, як пакувальний матеріал, знайшов крафт папір. Це екологічно чистий матеріал, має приємний колір і структуру. Крафт дійсно один з популярних видів еко-упаковки, підходить для зберігання продуктів харчування, одягу, стройматеріалів і т.д.

Просте виробництво, чудова якість і міцність. Крафт-папір буває вибіленим, коричневим (природній вид). Кольоровий крафт папір виходить при використанні натуральних барвників. Попередньо його відбілюють, а потім вже вибирають необхідний барвник.

Що таке крафт папір

Обгортковий матеріал був розроблений в 1852 році в США. Сьогодні його виробничий процес і характеристики регламентуються двома ГОСТами: для обгорткових матеріалів ГОСТ 8273-75 та для мішечного ГОСТ 2228-81. Матеріал виготовляється з хвойної тріски, або отримують при переробці макулатури. Він не линяє, вологостійкий. Тому багато виробників, бренди, магазини воліють використовувати пакети з цього паперу. На цей папір можна наносити друк, тиснення, використовувати в якості упаковки для подарунка.

Переваги крафтової упаковки

На відміну від пластику та поліетилену, крафтовbq папір пропускає повітря. Його пориста структура продовжує термін зберігання продуктів харчування. Циркуляція повітря запобігає виникненню гнилі і цвілі, а також скупчення конденсату. При цьому є водонепроникні види. Можна зберігати сири, копченості в холодильнику, вони не будуть сиріти та псуватися. Також варто відзначити й інші її переваги:

  1. Екологічність - матеріал повністю натурального походження. Деревна тріска або макулатура - абсолютно безпечні для людського здоров'я. У процесі його розкладання не утворюється хімічних речовин, що забруднюють навколишнє середовище.
  2. Стійкість до високих температур - крафт-пакети для стерилізації в сухожарі використовують в медицині, косметології та інших галузях. Папір витримує температуру до 2200 С. Також використовують для обробки паром в автоклаві, радіаційної стерилізації.
  3. Універсальність - папір підходить для зберігання і упаковки абсолютно різні речей і речовин: продукти харчування, одяг, будівельні матеріали та ін. Навіть посилки на пошті упаковують в крафтовий картон.
  4. Стильно виглядає - незвичайний вид і текстура виглядає цікаво. Крафт папір для упаковки подарунків і букетів використовується вже не один рік. На матеріал легко нанести кольоровий друк (на лицьову сторону). Він не потече, не залишить відбитків і слідів фарби на руках. Більш того, сучасні методи нанесення друку роблять його стійкою до вигорання.

Переваги покупки паперу в «Промпостачсервіс»

Компанія надає тільки якісний крафт, від перевірених виробників. Папір завжди в наявності, доставка по Україні можлива Новою Поштою. «Промпостачсервіс» співпрацює з великими підприємствами-гігантами і малими компаніями. Оплата проходить по безналу, на руки видаються всі чеки і квитанції. Приймаємо замовлення щодня.