Ви є тут

Переваги та сфера застосування крейдованого паперу

При друкуванні популярного журналу мод або простого одноразового рекламного флаєра використовується особливий вид целюлозного вироби - крейдований папір.

Вона вважається «королевою» серед інших видів друкарського паперу, а її виробництво є трудомістким і високотехнологічним процесом.

Як виготовляється «меловка» та її основні властивості

Крейдований папір створюється шляхом нанесення одного або декількох шарів крейдування - спеціальної суміші з крейди, каоліну і в'язких речовин. Під час виготовлення використовуються різні добавки, такі як кальцій і діоксид титану, що надає паперу поліпшені споживчі властивості.

Самі шари крейдування наносяться в декілька етапів шляхом склейки шарів різної вологості. Виробничий процес досить складний, що робить матеріал найбільш дорогим видом паперу.

Промисловість випускає різні марки крейдованого паперу, що відрізняються за характеристиками:

 • Білизна. Її відмінність від звичайної полягає в більш високому показнику світлового відображення.
 • Товщина. Обчислюється вагою на квадратний метр. Щільний крейдований папір часто називають навіть крейдованим картоном, що не зовсім вірно.
 • Гладкість. Найбільш гладкий папір використовують при друку глянцевих журналів.
 • Світлопроникність і прозорість. Одні з визначальних характеристик для вибору марки при виготовленні різних видів поліграфії. Особливо, цей показник є критичним для двостороннього друку.
 • Поглинання і пористість. Визначає ступінь легкості нанесення фарби при друці.

Різновиди крейдованого паперу відрізняються також за такими ознаками:

 • Зміст деревної маси. Чим більше деревини в папері, тим він темніше, більш гладкий і менш прозорий.
 • Вид поверхні. Матовий і напівматовий папір більше підходять для стандартного друку. Глянцевий робиться шляхом нанесення спеціального шару і ідеальний для кольорової і яскравої поліграфії.
 • Сторони крейдування. Одностороннє крейдування здешевлює процес виробництва, з нього робляться товарні етикетки.
 • Багатошаровість. Чим більше шарів, тим папір більш гладкий і щільний.
 • Формат. Для зручності видавництв, випускається в рулонах і листах.

Крейдований папір відрізняється від офсетного такими характеристиками:

 1. Дорожчий і не підходить для масового друку.
 2. Відблискує, що робить його ідеальним матеріалом для яскравої рекламної поліграфії, але не зручним для читання звичайних книг.
 3. При друку використовуються хімічні реагенти, небезпечні для здоров'я, що обмежує її використання при виготовленні дитячої літератури.
 4. Крейдований папір - найбільш спеціалізований високоякісний матеріал, що ідеально підходить для друку журнальної та рекламної продукції.

ТОВ «Промснабсервис» - надійний постачальник крейдованого паперу всіх марок

Наша компанія реалізує найякісніший крейдований папір такого виробника, як Arctic Paper і є єдиним в Україні постачальником крейдованого паперу цього виробника: Arctic Matt, Arctic The Silk +, Arctic Volume White, Arctic Volume Ivory, G-print, G-print Smooth.

Ми пропонуємо всі види крейдованого паперу за найвигіднішими цінами оптом і в роздріб:

 1. Крейдований папір для струменевого друку.
 2. Глянцевий папір для листівок.
 3. Крейдований папір для візиток.
 4. Папір крейдований А4.

Наші покупці незмінно отримують найвигідніші ціни і зручну систему доставки в будь-який регіон країни. Зв'язуйтеся по телефонах, вказаних на нашому сайті і отримаєте всі переваги співпраці з лідером українського ринку паперових матеріалів.