Ви є тут

Популярні види крафт паперу

Крафтовий папір універсальний у використанні, адже з нього роблять упаковки, пакети для сухожар і навіть загортають подарунки. Матеріал цей дихає, стійкий до впливу жирів і екологічно безпечний. Крафт пакети з прямокутним дном відмінно підійдуть для зберігання одягу, продуктів харчування, засобів побутової хімії та ін. Також папір стійкий до впливу високих температур, тому пакети з нього використовують для термостерілізаціі.

Але це далеко не всі переваги паперу. На лицьову сторону ви можете нанести цифрову печатку або тиснення. Вони підходять навіть для фасування гарячих продуктів. Дана упаковка використовується сьогодні скрізь і коштує недорого. Знайти якісний крафт для подальшого використання дуже важко. Багато постачальників, під виглядом оригінального, пропонують перероблений папір.

Як виготовляють крафт-папір

Для виробництва паперу не підходить будь-яка деревина. Беруть тільки дерево хвойних порід, таких як ялиця, сосна та ін. Вся справа в структурі хвойної деревини, адже щоб отримати відмінний крафт потрібно довге волокно, чого немає в листяних деревах. Тріска вариться з крохмалем, сульфатами та іншими речовинами. У процесі варіння отримують целюлозу, яку в подальшому зневоднюють і пресують. Є більш альтернативний спосіб виробництва - переробка макулатури.

Види крафт-паперу

Є кілька видів крафтового матеріалу для виготовлення упаковок. По-перше, він може бути в рулонах і листах. По-друге, є вибілений крафт і є звичний, бежевий. По-третє, в залежності від використання він буває: ізоляційний, пакувальний, фактурний і т. д. Головний критерій вибору - щільність. Чим вона вища, тим міцніше матеріал. Крафт-упаковка також має кілька різновидів:

  • Пакети крафтові з прямокутним дном - вироби без ручок, використовуються в магазинах, булочних, Екомаркетах і т. д.
  • Крафт пакет з ручками і прямокутним дном - універсальне застосування від магазинів меблів до ресторанів швидкого харчування.
  • Коробка з крафт картону - багатошаровий картон, більш щільний і надійний, відмінно тримає форму.
  • Крафтова упаковка мішок - має гарну вантажопідйомність. У такі мішки фасують цемент, вугілля для мангала й інші матеріали.
  • Листи і рулони для обгортання.
  • Пакети для стерилізації та ін.

Паперові пакети з прямокутним дном - сьогодні використовують навіть для упаковки подарунків. Багато брендових магазинів відмовилися від поліетилену на користь виробів з переробленої макулатури, що практично і вигідно.

Промпостачсервіс - переваги співпраці

Ви гарантовано отримаєте якісні матеріали за доступною ціною в «Промпостачсервіс». Доставка можлива по всій Україні. Відправка товару здійснюється «Новою Поштою». Працюємо з великими компаніями, невеликими магазинами, брендами і т. д.

При необхідності отримати консультацію, ви можете в будь-який зручний час зателефонувати за вказаними контактами.