Ви є тут

У що краще упаковувати продукти харчування?

Купуючи періодично продукти харчування, ми неминуче задаємося питанням, яка упаковка найбільш підходяща для їжі - паперовий пакет або поліетиленовий кульок?

Навіть найпростіший експеримент з шаурмою або свіжою полуницею дасть однозначну відповідь - паперовий. Саме тому, найбільш затребуваним пакувальним виробом в торгівлі і сфері реалізації їжі на винос став пакет-саше.

Папір або поліетилен? Плюси і мінуси матеріалів

У споживача і будь-якого продавця продуктів завжди є вибір - використовувати паперовий або поліетиленовий пакет. Які переваги і недоліки має кожен з матеріалів, покаже просте порівняння:

  • Повітряно-і влагопроникниність. Спробуйте купити гарячу їжу і принести її додому в паперовому пакеті на винос і поліетиленовому кульку, і різниця відразу буде очевидна. В папері продукти «дихають» і волога не конденсується на поверхні. У поліетилені рідина не випаровується, залишається всередині пакету і продукти стають сирими і втрачають свою первісну форму. Особливо це помітно з виробами з борошна. Паперовий пакет для випічки - єдина альтернатива для зберігання цього виду їжі.
  • Жиростійкі. Поліетилен не пропускає жир абсолютно. Однак, пакети паперові жиростійкі мало поступаються полімерним аналогам і навіть мають приємну властивість вбирати надлишки жиру без втрати своїх захисних властивостей.
  • Безпека для здоров'я. Абсолютна першість пакетів для їжі на винос. Не кажучи навіть про специфічний запах неякісного дешевого поліетилену і його вкрай низькій температурі плавлення, пластик, на думку фахівців має властивість з часом випаровувати небезпечні хімічні елементи.
  • Ціна. Поліетилен займає лідируюче положення по дешевизні виробництва.
  • Гарний вид. Сучасна поліграфія дозволяє наносити якісний друк на паперові мішки навіть невеликими партіями, чого не скажеш про поліетиленові пакетах.
  • Екологічність. Порівняння можна навіть не проводити. Кожному відомо наслідки бездумного і масштабного використання поліетилену на планеті. Матеріал не розкладається, мінімум, півстоліття, а сполуки, що залишаються в грунті, катастрофічно згубні для природи. Ефективного і економічно виправданого методу утилізації або повторного використання полімерних пакетів до сих пір не придумано.

Розсудливість і розуміння відповідальності за майбутнє планети привело до поступової заборони по всьому світу використання поліетилену в побуті. Сучасники масово відмовляються від полімерів на користь екологічних паперових пакетів на винос.

ТОВ «Промпостачсервіс» - все розмаїття паперових пакетів для їжі на винос

Незалежно від того, чи є ви підприємцем у сфері громадського харчування або простою домогосподаркою, використання кожним з нас екологічних харчових пакетів для продуктів - це невеликий, але важливий крок у справі збереження природи планети для наших нащадків. Наша компанія вносить свою скромну лепту, пропонуючи своїм клієнтам всі види і марки якісних паперових пакетів саше по самим недорогим цінами і вигідними умовами, в тому числі з можливістю нанесення кольорового друку і логотипів на вироби.

Чиста планета або мертва природа - вибір кожного, який втілюється в щоденних вчинках!