Ви є тут

Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn

Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn

Друзі, сьогодні наші представники Вікторія Степаненко та Юлія Афанасенко відвідали фабрику Arctic Paper Kostrzhyn, на якій з 1950 року виготовляють офсетний папір Amber.

Протягом інформативних презентацій від продакт-менеджерів та технолога виробництва дізналися, які зміни відбулися на фабриці за останні 3-5 років. Інвестиції в розвиток дали змогу забезпечувати виробництво власним опаленням.

Фабрика значно збільшила площу складських приміщень - готовий до відвантаження папір вражає розмаїттям і, звичайно, кількістю.

Асортимент паперу розширився - як тільки в Україні з’являться перші машини high speed inkjet друку - одразу зможемо запропонувати друкарям офсетний папір Amber Highway. Доречі, лідерами з придбання такого паперу зараз є Великобританія, Німеччина, Франція і Польща.

Amber Preprint стає ближчим до виробників медичних інструкцій та бланків - відтепер можливо замовити граматуру 60 г/м2 в аркушах та рулонах.

А ще - тепер доступне постачання паперу Amber Graphic та Preprint в зручних форматах для цифрового друку (32*45).

І ще низка комерційних та професійних фактів, якими ми готові ділитися з вами. Маєте питання щодо технічних моментів, цін або спеціальних умов постачання - телефонуйте вже зараз.

Далі буде...