Ви є тут

Види і особливості пергаментного паперу

Папір, який застеляють деко для випічки - це пергамент. Досягти таких високих експлуатаційних характеристик (стійкість до вологи, високих температур) вдалося, застосувавши спеціальний метод його виготовлення. Сировина обробляється сірчаною кислотою.

Є кілька видів пергаментного паперу, і він використовується не тільки для приготування їжі і не тільки в побуті, але і в виробництві.

Види пергаментного паперу і де його використовують

Пергаментний папір - це термін, під яким мають на увазі кілька видів матеріалу. У категорію входить харчовий пергамент, пергамент силіконізований і калька. Є дуже тонким, напівпрозорий папір, пергамент широко використовується в домашньому господарстві. Харчовий пергамент вбереже продукти харчування від передчасної появи цвілі, а випічку від пригорання. Склад його повністю нешкідливий для людини. Матеріал прекрасно підходить для зберігання продуктів з невисоким відсотком вологи і копченості.

Калька, як один з видів пергаменту використовується при створенні і перенесення малюнків, креслень. Художники використовують його, як підкладку під руку, щоб не забруднити й не затерти малюнок. На світлі, папір фактично прозорий, а якщо укласти на поверхню, то ви побачите, що пергамент коричневий.

Завжди стане в нагоді рулон паперу для упаковки речей і подарунків. Структура пергаменту запобігає скупчення в одязі пилу. Рекомендується загортати в неї посуд, чашки та інші предмети побуту. Також папір знадобитися:

  • при розігріві їжі в мікрохвильовій печі;
  • при розкачування тіста;
  • заморожування продуктів;
  • упаковці подарунків та ін.

Харчовий пергамент з силіконовим прошарком сьогодні найбільш затребуваний серед кондитерів. Він абсолютно не пересихає на пристає до тіста. Ви спокійно зможете випікати бісквіти, торти без розкачування, профітролі, рибу, м'ясо та інші продукти.

Пакувальний пергамент трохи щільніше і не такий прозорий. Але він захистить посуд від биття під час переїзду. Також його використовують різні магазини при упаковці продуктів, одягу, інструментів. Стійкий до впливу вологи і ультрафіолету.

Натуральні матеріали не забруднюють навколишнє середовище в процесі розкладання або подальшої переробки. Тому він є прекрасною альтернативою пластику, поліетилену і силікону.

Промпостачсервіс - переваги співпраці з компанією

Пергамент папір завжди доступний до замовлення та купівлі в «Промпостачсервіс». Всі товари надані офіційними фірмами, відповідають вимогам ГОСТу. По Україні можлива доставка Новою Поштою. Всі замовлення відправляються в день сплати, ви отримаєте на руки необхідні чеки. В асортименті великий вибір не тільки пергаменту, а й крафтових упаковок, мішків, брезентів. Співпрацюємо з великими і малими підприємствами, фізичними особами. Замовлення приймаються щодня в режимі онлайн. Більш детальну інформацію по товару ви можете дізнатися, зателефонувавши за контактним номером компанії.