Ви є тут

Як створюється крафт-папір?

Багатьом відомо таке поняття як «крафт-папір» винайдений в Північній Америці в кінці 19-го століття, цей пакувальний матеріал швидко завоював широку популярність. З розвитком полімерної індустрії в 20-м столітті, популярність паперової упаковки поступово знижувалася.

У новому столітті, світові тенденції щодо захисту навколишнього середовища, привели до збільшення використання екологічно безпечних матеріалів і поверненню крафт-паперу статусу самого затребуваного пакувального матеріалу.

Як виготовляється пакувальний крафт-папір

Даний матеріал має досить складний технологічний процес виробництва. Зазвичай використовуються хвойні породи дерев, що мають міцне і довге волокно. Після дроблення, сировина потрапляє в варильні ємності зі спеціальним лугом і сульфатом, які вимивають лігнін - природне з'єднання ароматичних полімерів, які надають деревині міцність і твердість. Потім, очищена суміш піддається механічній обробці із застосуванням нейтральних хімічних сполук, які надають паперу різні властивості.

Промисловість випускає кілька марок виробів, які відрізняються своєю товщиною. Щільний крафт-папір застосовується для виготовлення надійних паперових мішків, тонкий - використовується як обгортковий і в виробництві продуктових і побутових пакетів. Через колір вихідної сировини, стандартний крафт-папір коричневий, проте також випускається білі і навіть кольорові варіанти виробів для різних споживчих потреб.

Властивості крафт-паперу

Саме через свої унікальні характеристики, цей матеріал так широко використовується в різних сферах діяльності.

  • Міцність. «Kraft», в перекладі з німецького, означає «сила», «стійкість». За міцностю, крафт-папір в декілька разів перевершує стандартні аналоги.
  • Повітряпроникність робить матеріал незамінним в харчовій промисловості.
  • Стійкість до води. Прекрасно вбирає рідину та не розповзається і не змінює своїх захисних властивостей.
  • Екологічність. Матеріал є безпечним для навколишнього середовища і людини, гіпоалергенний, може утилізуватися і повторно використовуватися у виробництві.
  • Споживчі властивості. Відмінний естетичний вигляд, приємний на дотик, зручний у використанні. Якість матеріалу дозволяє навіть використовувати крафт-папір для квітів і упаковки дорогих подарунків.

Всі види якісного крафт-паперу від кращого постачальника в Україні

ТОВ «Промснабсервис» - лідер українського ринку пакувального паперу пропонує своїм клієнтам найбільший вибір крафт-паперу та виробів з неї:

  1. Обгортковий папір крафт різної щільності, кольорів і марок.
  2. Крафт-папір для упаковки подарунків і квітів.
  3. Пакети для продуктів і повсякденного користування.
  4. Мішкова крафт-папір, і пакувальні матеріали з нього: 1-2х-слойні мішки, пакети різних кольорів і обсягів.

Купуючи продукцію в нашій компанії, клієнти отримують найвигідніші на ринку ціни, високу якість обслуговування і незмінно якісний товар.