Ви є тут

Завдання фільтрувального паперу

бумага фильтровальная для лаборатории

Прообразом лабораторного фільтрувального паперу можна вважати папірусні і шовкові вироби стародавнього Китаю. Вони застосовувалися для виготовлення ліків, отрут і в популярній чайній церемонії.

Сучасний папір для фільтрів - складний багатокомпонентний матеріал, який використовується в багатьох областях діяльності.

Критерії вибору фільтрованого паперу

Матеріал характеризується кількома властивостями:

 1. Пористість. Найбільш важлива властивість, що визначає здатність затримувати щільні частинки певного діаметру. Також опосередковано пористість впливає на пропускну здатність матеріалу.
 2. Міцність. Яку силу тиску рідини, що пропускається, витримує папір.
 3. Хімічна стійкість. Важлива при фільтрації хімічно агресивних реактивів.
 4. Ємність. Обсяг пропущеної через матеріал рідини без втрати ефективності через забивання волокон частинками.

Всі вищевказані властивості закладаються при його виробництві, що відрізняється великим ступенем складності. По-перше, виготовляється пориста структура матеріалу, що складається з декількох шарів натуральних або синтетичних волокон. Далі робиться паперова основа, яка не є фільтром, але служить відповідною підкладкою для фільтра. В кінці процесу матеріал зміцнюється сполучним розчином з фенолоформальдегідних смол або стирол-акрилових сополімерів. Деякі види фільтрованого паперу обробляються азотною кислотою, що надає волокнам особливу міцнність.

"Промпостачсервіс" - провідний український постачальник фільтрувального паперу

Компанія пропонує приватним особам і організаціям різних форм власності всі види паперової продукції. Оцініть всі переваги співпраці з надійним постачальником, що працюють в своїй області вже 15 років:

 1. Найбільш повний асортимент на ринку. Ви можете знайти в нашому каталозі будь-який вид паперу для фільтра, в тому числі спеціалізований:
 • медичний фільтрувальний папір;
 • харчовий фільтрувальний папір;
 • стерильний фільтрувальний папір;
 • беззольний фільтрувальний папір.
 1. Продукція реалізується також різного виду нарізки: фільтрувальний папір круглий, в листах і рулонах.
 2. Тільки якісна продукція. Ми пропонуємо вироби тільки перевірених і надійних постачальників. Це гарантує нашим покупцям придбання товарів належної якості. Зі свого боку, наші фахівці додатково здійснюють всю продукцію перед відправкою покупцю. Компанія неухильно виконує всі законодавчі вимоги щодо захисту прав споживачів.
 3. Зручний сервіс. Весь процес придбання, від вибору товару до його отримання, максимально оптимізований і відповідає все критеріям європейського рівня.
 4. Всі способи доставки. Клієнт сам вибирає прийнятний спосіб отримання товару: від самовивозу фільтрувального паперу в Харкові і Києві з офісу компанії, до отримання будь-яким вантажоперевізником.

Всі види фільтрувального паперу на найкращих умовах - це "Промпостачсервіс"!