Ви є тут

Корисна інформація про паперові подарункові пакети

Подарунок, упакований в спеціальний папір, завжди викликає більше захоплення. Немає людини, яка б не мріяла отримати на свято гарно запакований подарунок. Саме настрій свята задає пакувальний папір, його гарний принт. Сьогодні є тисячі варіантів дизайнів його: для чоловіків, жінок, дітей, приурочених до конкретних свят, дизайнерських та т.д. Презентація сюрпризу в такому папері практична.

Подарункова упаковка міцна, захистить презент від вологи, пошкоджень різного роду. Також можна укласти презент в гарний подарунковий пакет.

Чим відрізняється крейдований картон від некрейдованого

Картон - це міцний, дешевий пакувальний матеріал. Його отримують в процесі переробки деревної тріски, макулатури і целюлози. Якщо бути точним, то для виробництва картону використовують відходи переробок. Матеріал виходить коричневого кольору, чимось схожий на крафт. Буває різної щільності.

Крейдований картон - папір, який зазнав процесу крейдування (додатковий захист).

Види і особливості пергаментного паперу

Папір, який застеляють деко для випічки - це пергамент. Досягти таких високих експлуатаційних характеристик (стійкість до вологи, високих температур) вдалося, застосувавши спеціальний метод його виготовлення. Сировина обробляється сірчаною кислотою.

Є кілька видів пергаментного паперу, і він використовується не тільки для приготування їжі і не тільки в побуті, але і в виробництві.

Популярні види крафт паперу

Крафтовий папір універсальний у використанні, адже з нього роблять упаковки, пакети для сухожар і навіть загортають подарунки. Матеріал цей дихає, стійкий до впливу жирів і екологічно безпечний. Крафт пакети з прямокутним дном відмінно підійдуть для зберігання одягу, продуктів харчування, засобів побутової хімії та ін. Також папір стійкий до впливу високих температур, тому пакети з нього використовують для термостерілізаціі.

Але це далеко не всі переваги паперу. На лицьову сторону ви можете нанести цифрову печатку або тиснення. Вони підходять навіть для фасування гарячих продуктів.

Переваги крафт-паперу

Сьогодні більшу популярність, як пакувальний матеріал, знайшов крафт папір. Це екологічно чистий матеріал, має приємний колір і структуру. Крафт дійсно один з популярних видів еко-упаковки, підходить для зберігання продуктів харчування, одягу, стройматеріалів і т.д.

Просте виробництво, чудова якість і міцність. Крафт-папір буває вибіленим, коричневим (природній вид). Кольоровий крафт папір виходить при використанні натуральних барвників.