Ви є тут

G-Snow на складі в Харкові

G-Snow на складі в Харкові
Березень спливає, обсяги ваших замовлень зростають і, сподіваємося, ще більше здивують нас в квітні.  

Оновлюємо наші цінові пропозиції для вас,  нагадуємо про те, що в нашому асортименті новий папір G-Snow, біліший за біле, вже на складі в Харкові за дуже привабливою ціною.

Оновлення асортименту крейдованого паперу G-Range

Оновлення асортименту крейдованих паперів G-Range
Весняне оновлення не лише в заквітчаних деревах, папери теж періодично оновлюються. Ви спитаєте - що саме цього разу? Нові покращені властивості знайомих вам крейдованих паперів з Arctic Paper Grycksbo, розширений асортимент G-Range.

Асортимент G-Range розроблено спеціально для експертів у галузі друку, які хочуть підтримувати послідовну і виняткову якість друку для малих і великих обсягів друку.

Закупівля гільз, шпулей, втулок паперових

Наше підприємство купує на постійній основі гільзи, шпулі, втулки паперові з внутрішнім діаметром 76 мм довжиною - не менше 840 мм.

З пропозиціями звертайтеся за телефоном або по електронній пошті:

Бойчук Володимир

Конкурс від Arctic paper подовжено до 17 травня 2019 року

Конкурс від Arctic paper подовжено до 17 травня 2019 року
Весна приходить разом зі зворушливими історіями й подарунками! Увага, конкурс від Arctic Paper! У Мункедалі, приблизно в 100 км на Північ від Гетеборга, знаходиться одна з найбільш мальовничо розташованих паперових фабрик у світі, Arctic Paper Munkedals AB, яка є виробником легендарного паперу Munken. Що робить  його легендарним? Можливо, майже 150-літня історія фабрики. Можливо, виробництво паперу,  найекологічніше в світі. А може те, що Munken популярний серед дизайнерів і видавців по всьому світу, від Європи до Північної Америки та країн Далекого Сходу.

Arctic Paper дає можливість кожному українському видавцю, друкареві та дизайнеру побачити на власні очі, як народжується цей дивовижний папір, та потрапити в святе святих – виробничі цехи Arctic Paper Munked

Доставка товару по Києву

Доставка товару по Києву
Шановні колеги, повідомляємо, що з 6 травня 2019 р. ми здійснюємо доставку по Києву: безкоштовно, якщо сума вашого замовлення становить 15 000 грн і більше; якщо сума вашого замовлення становить менше 15000 грн - вартість доставки 250-350 грн, в залежності від ваги товару.

Доставка по Києву здійснюється в робочі дні з 9.00 до 18.00.