Ви є тут

Про нас

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. На ньому Ви зможете ознайомитися з напрямками нашої діяльності, розмістити замовлення на продукцію, висловити свої побажання та думки.

Підприємство ТОВ фірма «Промпостачсервіс» пропонує широкий спектр товарів та послуг, пов'язаних з поліграфією і виробництвом паперової упаковки:

  • Папір і картон для використання в поліграфії. Пропонуємо Вам папір офсетний, крейдований, газетний, в рулонах та листах, картон в листах целюлозний та макулатурний, провідних світових брендів.
  • Різні види пакувального паперу. Крафт папір в рулонах та листах з порізкою під ваші розміри, парафінований, бітумірованний, інгібірований, харчовий пергамент- жіроводостійкий папір для випікання, упаковки фаст фудів, кондитерських виробів і інших продуктів.
  • Папір для інженерних робіт і малювання: ватман різних розмірів, масштабно-координатну папір (міліметрівку), малювальну (акварельну), а також, прозору кальку.

Запропонований папір, ми можемо порізати на будь-який, зручний для Вас, формат, перемотати в рулони, нанести зображення флексографічним методом, упакувати і доставити по всій Україні.

Наше підприємство є виробником паперових пакетів з прямокутним дном (застосовуються для упаковки борошна, соди, круп, будівельних сухих сумішей, іншої харчовий і нехарчової продукції вагою до 5 кг.), пакетів саше (для упаковки хлібобулочних виробів, випічки, бутербродів і інших продуктів), крафт пакетів з ручками (використовуються для упаковки одягу, взуття, продуктів харчування, подарунків та інших товарів в магазинах), паперових мішків (для фасування будівельних сумішей, деревного вугілля, сухого молока, насіння та іншої харчовий і не харчової продукції вагою до 60 кг.).

За Вашим бажанням, на паперові пакети і мішки може бути нанесено кольорове зображення (логотип, рекламний матеріал), яке приверне увагу покупців, підкреслить індивідуальність Вашого підприємства або товару.

Також, ми маємо великий досвід в області поставок сировини і матеріалів для промислових підприємств. Ми виконуємо весь комплекс робіт, пов'язаний з пошуком, підбором виробника або постачальника специфічної продукції, узгодження зі споживачем технічних та інших особливостей цієї продукції, розміщенням замовлення на її виробництво, а доволі часто і фінансуємо виробництво цього замовлення на підприємствах-виробниках не тільки України, а й за кордоном.

Ми раді співпраці і з великими заводами-виробниками, і з невеликими підприємствами, і c приватними підприємцями. Індивідуальний підхід до кожного покупця - це один з ключових принципів роботи нашого підприємства.

МИ РАДІ ВАМ ЗАВЖДИ!