Вы здесь

Про нас

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете ознайомитися з напрямками нашої діяльності, розмістити заявки, замовлення на продукцію, висловити свої побажання.

Підприємство ТОВ фірма "Промпостачсервіс" пропонує широкий спектр товарів і послуг, пов'язаних з поліграфією та виробництвом паперової упаковки:

Папір і картон для використання в поліграфії. Пропонуємо Вам офсетний, крейдований, газетний папір в рулонах і аркушах, а також картон в аркушах целюлозний і макулатурний провідних світових брендів.
Різні види пакувального паперу. Крафт папір в рулонах і аркушах з порізкою під ваші розміри, парафінований, бітумований, інгібований, харчовий пергамент - жиродонепроникний папір для випікання, пакування фаст фудів, кондитерських виробів та інших продуктів.
Папір для інженерних робіт і малювання: ватман різних розмірів, масштабно-координатний папір (міліметрівку), малювальний (акварельний), а також прозору кальку.
Пропонований папір, ми можемо порізати на будь-який, зручний для Вас, формат, перемотати в рулони, нанести зображення флексографічним методом, упакувати і доставити по всій Україні.

Наше підприємство є виробником паперових пакетів з прямокутним дном (застосовуються для пакування борошна, соди, круп, будівельних сухих сумішей, іншої харчової та нехарчової продукції вагою до 5 кг. ), пакетів саше (для пакування хлібо-булочних виробів, випічки, бутербродів та інших продуктів), крафт-пакетів з ручками (використовуються для пакування одягу, взуття, продуктів харчування, подарунків та інших товарів у магазинах), паперових мішків (для фасування будівельних сумішей, деревного вугілля, сухого молока, насіння та іншої харчової та нехарчової продукції вагою до 60 кг.). 

За Вашим бажанням, на паперові пакети та мішки може бути нанесене кольорове зображення (логотип, рекламний матеріал), яке приверне увагу покупців, підкреслить індивідуальність Вашого підприємства або товару.

Також, ми маємо великий досвід в області поставок сировини і матеріалів для промислових підприємств. Ми виконуємо весь комплекс робіт, пов'язаний з пошуком, підбором виробника або постачальника специфічної продукції, узгодженням зі споживачем технічних та інших особливостей цієї продукції, розміщенням замовлення на її виробництво, а найчастіше і фінансуємо виробництво цього замовлення на підприємствах-виготовлювачах не лише України, а й за кордоном.

Ми раді співпраці і з великими заводами-виробниками, і з невеликими фірмами, і з приватними підприємцями. Індивідуальний підхід до кожного покупця - це один з основних принципів роботи нашого підприємства.

МИ РАДІ ВАМ ЗАВЖДИ!