Вы здесь

Fash Pack 2018

Друзі, сьогодні та завтра ми в Нюрнберзі. Відвідуємо одну з найбільших фахових виставок, пов’язаних з індустрією упаковки. Це Fash Pack 2018. Виставка проводиться раз на 2 роки, цього року представляє більш ніж 1500 експонентів та очікує більш ніж 40000 відвідувачів з усього світу.

Наші ведучі менеджери Irina Nikolaeva та Viktoriia Stepanenko в пошуку нових партнерів та ринків збуту. А ще ми плануємо постачання перспективних продуктів для пакування.

Продаем бобинорезальную машину БЛП-3

Продаем бобинорезальную  машину БЛП-3
1.Назначение Бобинорезальная машина БЛП-3 предназначена для продольной порезки бумаги, картона и полимерных материалов с последующей намоткой на два вала.

2.Технические характеристики машины:

  • Диаметр разрезаемого рулона – 1200 мм;
  • Ширина разрезаемого рулона – 1200 мм;
  • Диаметр наматываемой бобины – 500 мм;

Папір Arctic Volume Ivory ще доступніший

Папір Arctic Volume Ivory ще доступніший
  Трохи інформації щодо позиції, якою зараз активніше цікавляться на українському ринку - мова йде про пухкий кремовий крейдований папір Arctic Volume Ivory.   Перемовини з видавцями на Книжковому Арсеналі дали нам змогу відчути, що Arctic Volume Ivory затребуваний для друку поетичних збірок, релігійної літератури, енциклопедичних видань, ексклюзивних малотиражних видань, рекламних каталогів, дитячих книг. Аналога цього паперу за кольором і тактильністю не існує (як і Arctic Volume White).

У 2018 році ця позиція стає доступнішою для придбання, тепер ми можемо замовити кожен аркуш зі складу в Польщі (разом з офсетом Амбер).

Рекомендації щодо подання претензій з якості паперу

Рекомендації щодо подання претензій з якості паперу
Поговоримо про ... рекламації. Папір - надзвичайно «вразливий» матеріал. То ж, деколи ми стикаємося з ситуацією, коли ви, клієнти, не задоволені якістю паперу. Найчастіше папір псується підчас перевезення, коли або транспорт недостатньо підготований до перевезення паперу, або ж папір недостатньо добре закріплений в машині.

Таку ситуацію легко дослідити і тому можливо швидко відреагувати. І ми радимо:

Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn

Візит на фабрику Arctic paper Kostrzhyn
Друзі, сьогодні наші представники Вікторія Степаненко та Юлія Афанасенко відвідали фабрику Arctic Paper Kostrzhyn, на якій з 1950 року виготовляють офсетний папір Amber. Протягом інформативних презентацій від продакт-менеджерів та технолога виробництва дізналися, які зміни відбулися на фабриці за останні 3-5 років. Інвестиції в розвиток дали змогу забезпечувати виробництво власним опаленням.

Фабрика значно збільшила площу складських приміщень - готовий до відвантаження папір вражає розмаїттям і, звичайно, кількістю.