Вы здесь

Закупівля гільз, шпулей, втулок паперових

Наше підприємство купує на постійній основі гільзи, шпулі, втулки паперові з внутрішнім діаметром 76 мм довжиною - не менше 840 мм.

З пропозиціями звертайтеся за телефоном або по електронній пошті:

Бойчук Володимир

Конкурс від Arctic paper подовжено до 17 травня 2019 року

Конкурс від Arctic paper подовжено до 17 травня 2019 року
Весна приходить разом зі зворушливими історіями й подарунками! Увага, конкурс від Arctic Paper! У Мункедалі, приблизно в 100 км на Північ від Гетеборга, знаходиться одна з найбільш мальовничо розташованих паперових фабрик у світі, Arctic Paper Munkedals AB, яка є виробником легендарного паперу Munken. Що робить  його легендарним? Можливо, майже 150-літня історія фабрики. Можливо, виробництво паперу,  найекологічніше в світі. А може те, що Munken популярний серед дизайнерів і видавців по всьому світу, від Європи до Північної Америки та країн Далекого Сходу.

Arctic Paper дає можливість кожному українському видавцю, друкареві та дизайнеру побачити на власні очі, як народжується цей дивовижний папір, та потрапити в святе святих – виробничі цехи Arctic Paper Munked

Доставка товару по Києву

Доставка товару по Києву
Шановні колеги, повідомляємо, що з 6 травня 2019 р. ми здійснюємо доставку по Києву: безкоштовно, якщо сума вашого замовлення становить 15 000 грн і більше; якщо сума вашого замовлення становить менше 15000 грн - вартість доставки 250-350 грн, в залежності від ваги товару.

Доставка по Києву здійснюється в робочі дні з 9.00 до 18.00.

Картон Umka на складе

Мелованный картон Umka на складе
Umka Pak GD3 (бело-серый картон) - хромовый картон, произведенный из переработанной макулатуры. Средний слой выполнен из несортированной макулатуры, а верхний слой – из отсортированной белой макулатуры. Отличается двукратным мелованием лицевого слоя и однослойным покрытием оборотной стороны, а также стабильным качеством.

Области применения 

Картон Umka на складі

Мелованный картон Umka на складе
Umka Pak GD3 (біло-сірий картон) - хромовий картон, вироблений з переробленої макулатури. Середній шар виконаний з несортованої макулатури, а верхній шар - з відсортованої білої макулатури. Відрізняється дворазовим крейдованням лицьового шару й одношаровим покриттям зворотного боку, а також стабільною якістю.

Області застосування