Вы здесь

Білосніжна новинка від Arctic Paper: крейдований папір G-Snow

П'ятниця - не привід розслаблятися! Знаємо про нарікання клієнтів щодо недостатньої білизни крейдованих паперів. То ж представляємо вашій увазі новий продукт від Arctic Paper - крейдований папір G‑Snow.

G-Snow — це ультра-білий чистоцелюлозний папір, який забезпечить високоякісний друк та яскраві кольори зображення. Гладенька поверхня паперу створює особливі, неймовірні відчуття.

Белоснежная новинка от Arctic paper - мелованная бумага G-Snow

Пятница - не повод расслабляться! Знаем о нарекании клиентов относительно недостаточной белизны мелованной бумаги. Так представляем вашему вниманию новый продукт от Arctic Paper - мелованная бумага G-Snow.

G-Snow - это ультра-белый чистоцеллюлозная бумага, которая обеспечивает высококачественную печать и яркие цвета изображения. Гладкая поверхность бумаги создает особые, невероятные ощущения.

G-Snow на складі в Харкові

G-Snow на складі в Харкові
Березень спливає, обсяги ваших замовлень зростають і, сподіваємося, ще більше здивують нас в квітні.  

Оновлюємо наші цінові пропозиції для вас,  нагадуємо про те, що в нашому асортименті новий папір G-Snow, біліший за біле, вже на складі в Харкові за дуже привабливою ціною.

Оновлення асортименту крейдованого паперу G-Range

Оновлення асортименту крейдованих паперів G-Range
Весняне оновлення не лише в заквітчаних деревах, папери теж періодично оновлюються. Ви спитаєте - що саме цього разу? Нові покращені властивості знайомих вам крейдованих паперів з Arctic Paper Grycksbo, розширений асортимент G-Range.

Асортимент G-Range розроблено спеціально для експертів у галузі друку, які хочуть підтримувати послідовну і виняткову якість друку для малих і великих обсягів друку.

Закупівля гільз, шпулей, втулок паперових

Наше підприємство купує на постійній основі гільзи, шпулі, втулки паперові з внутрішнім діаметром 76 мм довжиною - не менше 840 мм.

З пропозиціями звертайтеся за телефоном або по електронній пошті:

Бойчук Володимир