Вы здесь

Палітурний картон "SMURFIT KAPPA WREXEN" виробництва Німеччини

Палітурний картон "SMURFIT KAPPA WREXEN"
Друзі, на ваші численні прохання ми завезли палітурний картон. На складах в Харкові та Києві відтепер палітурний картон "SMURFIT KAPPA WREXEN" виробництва Німеччини. Найкраща якість для виготовлення книжкових палітурок, канцтоварів, коробок, пазлів, настільних ігор, папок-сегрегаторів, а також різноманітної рекламної продукції. В наявності товщини від 1,5 до 3,0.

Технічні характеристики картону можна подивитися тут (GREYBOARD)

Fash Pack 2018

Друзі, сьогодні та завтра ми в Нюрнберзі. Відвідуємо одну з найбільших фахових виставок, пов’язаних з індустрією упаковки. Це Fash Pack 2018. Виставка проводиться раз на 2 роки, цього року представляє більш ніж 1500 експонентів та очікує більш ніж 40000 відвідувачів з усього світу.

Наші ведучі менеджери Irina Nikolaeva та Viktoriia Stepanenko в пошуку нових партнерів та ринків збуту. А ще ми плануємо постачання перспективних продуктів для пакування.

Продаем бобинорезальную машину БЛП-3

Продаем бобинорезальную  машину БЛП-3
1.Назначение Бобинорезальная машина БЛП-3 предназначена для продольной порезки бумаги, картона и полимерных материалов с последующей намоткой на два вала.

2.Технические характеристики машины:

  • Диаметр разрезаемого рулона – 1200 мм;
  • Ширина разрезаемого рулона – 1200 мм;
  • Диаметр наматываемой бобины – 500 мм;

Папір Arctic Volume Ivory ще доступніший

Папір Arctic Volume Ivory ще доступніший
  Трохи інформації щодо позиції, якою зараз активніше цікавляться на українському ринку - мова йде про пухкий кремовий крейдований папір Arctic Volume Ivory.   Перемовини з видавцями на Книжковому Арсеналі дали нам змогу відчути, що Arctic Volume Ivory затребуваний для друку поетичних збірок, релігійної літератури, енциклопедичних видань, ексклюзивних малотиражних видань, рекламних каталогів, дитячих книг. Аналога цього паперу за кольором і тактильністю не існує (як і Arctic Volume White).

У 2018 році ця позиція стає доступнішою для придбання, тепер ми можемо замовити кожен аркуш зі складу в Польщі (разом з офсетом Амбер).

Рекомендації щодо подання претензій з якості паперу

Рекомендації щодо подання претензій з якості паперу
Поговоримо про ... рекламації. Папір - надзвичайно «вразливий» матеріал. То ж, деколи ми стикаємося з ситуацією, коли ви, клієнти, не задоволені якістю паперу. Найчастіше папір псується підчас перевезення, коли або транспорт недостатньо підготований до перевезення паперу, або ж папір недостатньо добре закріплений в машині.

Таку ситуацію легко дослідити і тому можливо швидко відреагувати. І ми радимо: