Вы здесь

Закупка гильз, шпулей, втулок бумажных

Наше предприятие покупает на постоянной основе гильзы \шпули\ втулки бумажные с внутренним диаметром 76мм длиной не менее 840мм.

С предложениями обращайтесь по телефону или по электронной почте:

Бойчук Владимир
v.boychuk@pss.com.ua
(057) 719-45-95 доб. 107

Білосніжна новинка від Arctic paper – крейдований папір G-Snow

П'ятниця - не привід розслаблятися! Знаємо про нарікання клієнтів щодо недостатньої білизни крейдованих паперів. То ж представляємо вашій увазі новий продукт від Arctic Paper - крейдований папір G‑Snow.

G-Snow — це ультра-білий чистоцелюлозний папір, який забезпечить високоякісний друк та яскраві кольори зображення. Гладенька поверхня паперу створює особливі, неймовірні відчуття.

Поповнення в нашій паперовій колекції - кольоровий папір для пакування.

Німецький пергамент 40-50 г/м2, намотка по 20 метрів.
Яскравий папір для творчих ідей, оформлення подарунків та квітів. А ще це пречудовий варіант для пакування імбирного печива, пряників, кексів - бо папір придатний для пакування харчових продуктів.

Сировина - німецький пергамент 40-50 г/м2, намотка по 20 метрів.

Палітурний картон "SMURFIT KAPPA WREXEN" виробництва Німеччини

Палітурний картон "SMURFIT KAPPA WREXEN"
Друзі, на ваші численні прохання ми завезли палітурний картон. На складах в Харкові та Києві відтепер палітурний картон "SMURFIT KAPPA WREXEN" виробництва Німеччини. Найкраща якість для виготовлення книжкових палітурок, канцтоварів, коробок, пазлів, настільних ігор, папок-сегрегаторів, а також різноманітної рекламної продукції. В наявності товщини від 1,5 до 3,0.

Технічні характеристики картону можна подивитися тут (GREYBOARD)

Fash Pack 2018

Друзі, сьогодні та завтра ми в Нюрнберзі. Відвідуємо одну з найбільших фахових виставок, пов’язаних з індустрією упаковки. Це Fash Pack 2018. Виставка проводиться раз на 2 роки, цього року представляє більш ніж 1500 експонентів та очікує більш ніж 40000 відвідувачів з усього світу.

Наші ведучі менеджери Irina Nikolaeva та Viktoriia Stepanenko в пошуку нових партнерів та ринків збуту. А ще ми плануємо постачання перспективних продуктів для пакування.